Şirket Profili


Heysem, 1990 yılında kurulmuş olup, o zamandan bu yana istikrarlı bir büyüme göstermiştir. Zaman içerisinde gelişen firmamız, çeşitli faaliyet ve çalışma alanlarını bünyesinde toplayan bir yapı haline gelmiştir. Heysem şemsiyesi altında faaliyet gösteren kuruluşlar şunlardır:

Heysem Grup


Başkan ve kurucu Ayman Maslamani, İstanbul Teknik Üniversitesi mezunu olup 30 yılı aşkın bir turizm deneyimine sahiptir.

Heysem Seyahat ve Turizm, 27 yıldır İstanbul'u ve Türkiye’deki diğer lokasyonları ziyaret eden ziyaretçilere en üst kalitede hizmet sunmaktadır. Heysem Grup olarak turlarımızı ve özel hizmetlerimizi geliştirmeye devam etmekteyiz. İddiamız, müşterilerimize unutulmaz tatil deneyimleri sunmaktır. Bizi başarıya götüren formül, konuk ilişkilerini yerel deneyim ve bilgiler ile birleştirip, kalıcı dostluklar kurmaktır.

Heysem Grup, seyahat ihtiyaçlarınız doğrultusunda yer hizmetleri (tur ve transfer), uçak bileti, charter uçuş yönetimi, konaklama, etkinlik yönetimi, B2B online sistem, gayrimenkul satışı, sağlık turizmi ve seyahat sigortası gibi konularda tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz bir firma konumundadır. Firmamızın vizyonunu ve çalışma prensiplerini sahaya yansıtan personeller şunlardır:

  • Ziyaretçilerle birebir ilgilenen ve grupla birlikte geziye katılan üst düzey şirket yöneticileri
  • Her destinasyonda bulunan kendini işine adamış ve özel hizmet sunmaya hazır çalışanlar
  • Sektördeki en tecrübeli tur operatörleri
  • Büyük grupların yönetimi hususunda uzmanlaşmış operasyon görevlileri
  • Uzman isimlerden oluşan ve her aşamada hizmetin kalitesini denetleyen kalite kontrol departmanı

Bu şirket yapısı sayesinde 300-500 kişilik gruplara bile rahatlıkla üst seviyede hizmet sunulabilmektedir.

Heysem Seyahat


Heysem Travel, dünyanın her yerine uçak bileti satabilen lider bir kuruluş niteliğindedir. Kurumsal müşterilerin haricinde Türkiye içinde ve dışında çok sayıda bireysel müşteriye de sahiptir.

Heysem Turizm


1991 yılında kurulmuş olup, kısa sürede Türkiye'deki en profesyonel yer hizmetleri tedarikçilerinden biri haline gelmiş ve Türkiye'de turizmin gelişmesine doğrudan katkıda bulunmuştur. Kurulduğu günden itibaren Heysem Turizm, farklı kategorilerdeki seçkin otellerle mükemmel ilişkiler kurmuştur.

Heysem Holidays


Heysem Holidays, müşterilerinin tatil planlarına seçkin dokunuşlarda bulunarak dünyanın her yerinde muhteşem tatil imkânları sunmaktadır.

Heysem M.I.C.E


Toplantı ve organizasyon departmanı, kurumsal seyahat için olağanüstü bir deneyim yaratabilme kabiliyetine sahiptir. Ekibimizin detaylara dikkat eden yaklaşımı ve engin tecrübesi sayesinde daima beklentileri aşan bir performans sergilemektedir. Bu doğrultuda her türlü toplantı, seminer, organizasyon, konferans müşterinin talep ve beklentileri doğrultusunda yeniden dizayn edilebilmektedir.

Heysem Charter


Heysem’in temel prensibi A'dan Z'ye tüm charter paketlerini dünyanın dört bir yanındaki müşterilerimize sunabilmektir. Şu anda Heysem Turizm olarak haftada 15 charter uçuş gerçekleştirebiliyoruz.

Heysem VIP


İş Adamları, Kraliyet Aileleri ve Diplomatlar gibi VIP kişilere her türlü ihtiyaca cevap verebilecek elit hizmetler sunulmaktadır.

Heysem ONLINE


www.heysemonline.com: Seyahat acenteleri için H2H insanileştirilmiş sistem oluşturulmuş ve bu sistem vasıtasıyla acentelere içinde etkili teşvik planları bulunan ek hizmetler ve pazarlama araçları sunulmuştur.

Heysem Gayrimenkul


Gayrimenkul sektöründe 2014'ten beri hizmet veren Heysem, uluslararası acentelerle ve ortaklarıyla birlikte çeşitli gayrimenkul ürünlerinin satışını gerçekleştirmektedir. Öte yandan Heysem, sadece acenteler vasıtasıyla değil, müşteriyle doğrudan temas kurarak da satış faaliyetlerini yürütmektedir. Bu doğrultuda müşteriye ulaşabilmek için çeşitli iletişim ve pazarlama kanalları kullanılmaktadır.

Regency World Hotel


www.regencyworldsuite.com: Regency World Suite, Taksim meydanına 150 metre; Ayasofya, Topkapı Sarayı, Sultanahmet Camii, Kapalıçarşı ve Yerebatan Sarnıcı’na 5 km, Atatürk Havalimanı'na 25 km, Sabiha Gökçen Havaalanı'na 50 km uzaklıktadır.